Loading...
Reklam ve Tanıtım Çekimleri2019-05-14T18:27:02+00:00

Dijital dünya ve bu dünyada en büyük pay sahibi olan medya, doğru hedef müşteri kitlelerine ulaşmak için çağımızda en etkin kullanılan iletişim aracıdır.Ancak bu iletişim modelini kreatif, kurumsal ve istikrarlı çerçevede kullanıcılarla buluşturmak, hem işletme müşteri ilişkilerini pozitif anlamda desteklemede, hem de işletmemize dijital dünyada başarıları ile örnek alınan bir vizyon kazandırmaktadır.Bu süreç  ve noktada, video prodüksiyon hizmetleri alanında işletmelerinize profesyonel destek vermeyi,kreatif çözümler sunmayı ve müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz.

OTEL TANITIM

Kaya Palazzo Golf Resort Oteli benzersiz doğasında profesyonel golf zevkini, Championship golf sahasında bu benzersiz deneyimini bizlerle paylaştı.
Golf tutkunlarının tercihi olan bu alanda reklam çekimimizi gerçekleştirdik.

Antgiad

Antalya Genç İşadamları Derneğinin Coppa Beach’de düzenlemiş olduğu kokteylde bizde yer aldık.

KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR

İnternational women are blossoming

 ” Kadınlar çiçek açıyor platformu ”

            1. Dünya kardeşlik festivali kapsamında hazırladığı ” Olumlu Enerji ” konulu festivali ile Antalya ‘nın ilk büyük spritual festivalinde yetenekli bir çok stilistin moda haftasını yakından takip ettik.

DAVİNES TÜRKİYE

     Sürdürülebilir güzellik, dünyayı güzellik kurtaracak felsefesiyle Davines tarafından formüle edilen, tasarlanan ve üretilen ürünleri Davines’in  yenilikçi saç modellerini bizimde kreatif bakış açımızla ölümsüzleştirdik.